Újra itt van 3
Egy felejthetetlen zenei este Cseszneken
"Újra itt van..."
"A fehér ing és nyakkendő még kötelező volt"
... a beat korszak legendái ...
Augusztus 22-én ismét Cseszneken, a Wathay Lőrinc emlékpark színpadán:
Auguszt Bario Band - Beatles dalok
Nagy örömünkre ismét elfogadta meghívásunkat Kováts Kriszta, Jászai Mari-díjas színésznő, énekesnő.
Műsorvezető és meglepetést okozó: Csizmadia Géza bakonyi Főbetyár
Dresszkód: fehér ing nyakkendő, hippi cuccok.
Plakát és részletes program hamarosan.
A rendezvény ingyenes, a helyszínen kapott adományokat hálás szívvel köszönjük.
Legyünk együtt részesei egy emlékezetes estének, ahol a zene és a közösség újra találkozik.
A rendezvényről kép-, hang- és videófelvétel készül!
2025-ben ilyen volt:
A bélyegkép az előző évi rendezvényen készült!